Адвокатське об'єднання "Смирнов, Тарасевич і партнери" успішно захистило інтереси Клієнта, постраждалого в результаті ДТП у справі, що безрезультатно тягнулась роками

В результаті дорожньо-транспортної події Клієнту Адвокатського об'єднання були заподіяні тяжкі тілесні ушкодження. Обвинувачений у скоєнні ДТП свою провину не визнавав і сумлінно відшкодовувати заподіяні збитки відмовлявся, а справа у суді вже розглядалась не одно коло всіма інстанціями.

Клієнт звернувся до Адвокатського об'єднання після багаторічної безрезультатної боротьби по захисту своїх прав та інтересів у кримінальній справі по ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України, де він був потерпілим, на стадії коли після повернення судом вищої інстанції справи вдруге на новий розгляд, судом першої інстанції був прийнятий виправдувальний вирок.

У 2013 році Індустріальний районний суд м. Дніпропетровська виніс перший обвинувальний вирок у даній кримінальній справі. За апеляційною скаргою обвинуваченого, вирок був скасований апеляційним судом і справа призначена до нового розгляду в суді першої інстанції іншим складом суду.

За підсумками нового розгляду, призначеного судом апеляційної інстанції, загальним місцевим судом був ухвалений виправдувальний вирок, що позбавляло Клієнта Адвокатського об'єднання права на відшкодування заподіяних йому збитків.

Після вступу у справу адвокатів Адвокатського об'єднання, партнером адвокатом Сергієм Тарасевичем була подана апеляційна скарга на виправдувальний вирок, за результатами розгляду якої зазначений вирок був скасований, а справа призначена до нового розгляду в суді першої інстанції.

За підсумками третього розгляду цієї справи в суді першої інстанції, Індустріальним районним судом м.Дніпропетровська був ухвалений обвинувальний вирок і повністю задоволені вимоги Клієнта Адвокатського об'єднання по цивільному позову. Стягнуто на користь Клієнта Адвокатського об'єднання 300 000 гривень в якості компенсації за завдану внаслідок ДТП моральну і матеріальну шкоди.

На сьогодні вирок суду набрав чинності і є остаточним.

Автор: Тарасевич Сергій Валерійович
Теги: Тарасевич адвокаты судьи ДТП Адвокатське об'єднання