Про нас

Адвокатське об’єднання "Смирнов, Тарасевич та партнери" засновано згідно із Законом України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" від 05.07.2012 р. № 5076 VІ.

Об’єднання створено трьома партнерами: Євгеном Смирновим, Сергієм Тарасевичем та Миколою Охрименком, які мають багаторічний успішний досвід у наданні юридичних послуг.

Завдання об’єднання – захист та представництво інтересів Клієнтів на території Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Полтавської та інших прилягаючих областей, а також представництво інтересів Клієнтів на території Німеччини та Латвії при реєстрації підприємств, оформленні посвідки на проживання, супроводження угод щодо придбання об’єктів нерухомості.

Основними принципами роботи об’єднання є законність, конфіденційність, спеціалізація.

За результатами всеукраїнського рейтингу спеціалізованого журналу "Юридична практика", адвокатське об'єднання в 2014 році увійшло до числа кращих юридичних компаній Дніпропетровського регіону. У 2015 році, за результатами чергового рейтингового дослідження, адвокатське об'єднання посіло третє місце серед провідних юридичних фірм Дніпропетровщини.

У 2016 році адвокатське об'єднання поліпшило свої показники та увійшло до списку 100 кращих юридичних фірм України, які були визначені за результатами 20-го щорічного рейтингу, складеного профільним виданням "Юридична практика".

У 2017 році, Адвокатське об'єднання зберігло свої досягнення за 2016 рік, та за підсумками Всеукраїнської дослідницької програми, що проводилась газетою "Юридична практика", знову увійшло до списку лідерів.

Також, вперше у 2017 році, Адвокатське об'єднання "Смирнов, Тарасевич та партнери" увійшло до сотні фірм-лідерів, за результатами рейтингового дослідження вітчизняного ринку юридичних послуг, яке проводить видавництво "Юридична газета".

У 2018 році Адвокатське об'єднання, як і раніше, зберігає позиції лідерства в рейтингу кращих юридичних фірм регіону від профільного видання "Юридична практика".

Всі адвокати об’єднання є членами Асоціації правників України, беруть активну участь у професійних заходах та бізнес-співтовариств, а також проводять майстер-класи для студентів юридичних факультетів вишів, є авторами правознавчих статей та коментарів для ЗМІ.